Uplynulo deset let a jak se říká, uteklo to . Deset let je ideální čas pro bilancování, a proto jsem se rozhodl, že napíšu pár řádků o tom „Co mi dalo podnikání a životní styl díky podnikání s Partners“.

Kolem roku 2007 jsem byl zaměstnancem, stejně jako většina lidí. Měl jsem průměrnou práci jako dispečer dopravy v jedné, dnes už globální, společnosti. Práce mě bavila, byl jsem plný snů a představ, co a jak v životě chci. Pracoval jsem klasicky od 8 do 17 hodin, a tak to běželo podobně každý pracovní den, ráno do práce, večer domů. Ač jsem na zaměstnání nakonec zanevřel, díky němu vděčím mému kamarádovi Jan Boleslavovi za novou etapu mého života a velké životní rozhodnutí. Prostřednictvím něj jsem se totiž dostal ke knížkám, které mě pozitivně inspirovali a pomohli nalézt, co dál v životě chci a co ne.

Nejen na základě inspirace z knih a Honzovi, jsem postupem času začal zjišťovat, že naplnění snů, finanční i časové svobody, nebude v zaměstnání možné. Cítil jsem, že musím udělat zásadní změnu. Uplynulo dalších pár měsíců a objevil se další kličkový člověk v mém životě a hlavně má životní příležitost!

Díky člověku, který mi dal příležitost, jsem opustil zaměstnaní, a vhrnul se do „nového světa” podnikání. Tak jako to má asi většina lidí, nebyla to jen pozitiva, která mě lákala. Ale také obavy, předsudky a strachy. Měl jsem v té době spousty otazníku a dnes už vím, že to bylo přirozené, byli jsme a jsme tak vychovávání. Dobře se uč a najdi si dobrou práci (zaměstnaní, kde budeš pro někoho pracovat). Ovlivňovat si život dle svého, vybudovat něco co za mnou zůstane, po tom jsem vždycky toužil. V roce 2009 to přišlo a já začal naplňovat své vize. Začal jsem podnikat ve financích.

Už hodně dlouhou dobu je pro mě inspirací Tomáš Baťa. Jeho zásada „Nejdřív vybuduj sebe a potom můžeš vybudovat firmu“ mě velice inspirovala a odpovídala tomu, proč jsem se rozhodl spolupracovat s Partners.

Právě dnes když bilancuji, již vidím výsledky své práce a přidané hodnoty, které přináší. Jako konkrétní příklady vidím své klienty, se kterými spolupracuji a to je už nemalý počet lidí, kteří tvoří svůj finanční majetek (mají naspořenou finanční částku peněz) a mají ochráněné své příjmy (to potvrzuje i finanční plnění, díky kterému jednotlivci či rodiny mohli udržet svůj životní standart v době, kdy nemohli vydělávat nebo se jim stala nečekaná zdravotní komplikace).

Jsme v období, kdy spoluvytváříme první generaci lidí v ČR, kteří si budují vlastní finanční majetek, který v čase spotřebují a část předají svým dětem. Podobně tomu je už historicky v některých zemích EU. Jiná výše úspor (aktiv) v Německu, Švédsku, Švýcarsku, atd. Díky delší historické zkušenosti této služby v těchto zemích, vidím velký potenciál do budoucna i u nás. Závěrem použiji motto Partners, které mě chytá za srdce dodnes. „Nevydělávám na klientech, ale s nimi“.