O mně

Prakticky jsem se dostal k podnikání v roce 2009 a to díky svému okolí a knihám, které se mi dostaly do ruky. Vždy mě zajímala taková práce, jejíž výsledek má dlouhodobý přínos pro společnost a užitek pro lidi. Pokud jsem tohle chtěl sám ovlivnit, nebylo jiné cesty než začít podnikat. A jako každý začínající podnikatel jsem si položil otázku: CO MÁ POTENCIÁL, CO LIDI SPOJUJE? Uvědomil jsem si, že FINANCE jsou propojeny se vším, co každý člověk ve svém životě řeší.

Díky Janu Boleslavovi, mému dlouholetému kamarádovi, se mi dostaly do rukou knihy podnikatelů, vizionářů a dalších úspěšných lidí. Tohle vše mě inspirovalo a nasměřovalo k jednoznačnému rozhodnutí: PODNIKEJ, TVOŘ A BUDUJ HODNOTY! Před lety se mi potvrdila jedna veliká vyslovená pravda: „O čem sníš, to přitahuješ.” Za nedlouho se objevil člověk, který mi dal velkou příležitost – PODNIKÁNÍ VE FINANCÍCH.

O mé práci

Finance jsou něco, co propojuje všechny obory naší moderní společnosti. Mají neustálý potenciál, protože je řeší naprosto KAŽDÝ. Jako začátky každého podnikání ani tady to nebylo lehké, a to hlavně díky pokřivenému stavu finančního trhu v ČR kam bohužel spadá i řada neprofesionálních firem a jednotlivců. Dnes už vím, že jsem se jen učil a učím se dodnes. Z chyb svých a i druhých.

Inspiruji se od lidí, kteří v oboru něco znamenají a něco dokázali, vzdělávám se a posouvám se neustále dopředu. Jelikož jsem svým pánem, život mě učí být odpovědným sám za sebe, za své činy, za svou firmu, kterou dnes řídím. Moje odpovědnost vychází z inspirace a principů Tomáše Bati, který byl hrdý na to, co dělal a zanechal po sobě obrovský odkaz hodný následování.

Moje koníčky: podnikání, automobily, fitness, kolo, umění

Moje nejčastější působnost: Praha a okolí, Čáslav, Příbram

Moje odpovědnost vychází z inspirace a principu Tomáše Bati, byl hrdý na to, co dělal, prokazoval práci činy, byl vytrvalý a vážil si sebe i druhých.

Moje oblíbená země – Island