Moje vize při práci s klienty

Jednoduše „dělat“ z lidí šťastné lidi. Jak? Z dlužníků „udělat“ spotřebitele, aby se dostali z tíživé situace. Ze spotřebitelů „udělat” investory, aby se naučili nechat své peníze pracovat pro ně. Z investorů „udělat” investory s klidným spaním, protože ví, že jejich majetek a peníze pracují pro ně.

Níže je vidět různorodost mých klientů. Každému, kdo potřebuje, umím pomoci ukázat mu cestu ke splnění svých snů, a to bez ohledu na to, v jaké situaci a kde se zrovna nachází.

%

dlužníků

Dlužník více utratí než vydělá.

%

spotřebitelů

Spotřebitel, všechno co vydělá nejdříve utratí.

%

investorů

Investor nejdříve odloží sobě, potom spotřebuje.

Co je skutečné finanční plánování na profesionální úrovni a proč je to nejlepší podnikatelská příležitost?

Ve videu Radim Lukeš (spoluzakladatel spol. Partners Financial Services, a.s.) vysvětluje, jak by finanční poradenství mělo vypadat a jak by vypadat skutečně nemělo. Ukazuje Vám jiný pohled na finanční poradenství. Zjistíte, jak si na tom stojíme s finanční gramotností. Také vysvětluje, proč se tolik zaměřuje na profesionalizaci finančního poradenství a jednoduše Vám ukazuje, jak prostě se dá bohatnout.

Partners news: NEJSME SPOLEK DOBROVOLNÝCH HASIČŮ

Finanční poradenství Jinak

Spolupracuji se společností Partners, která má jasnou filosofii v práci s klientem a dlouhodobou hodnotovou strategii působit nejen v ČR dlouhodobě. Cílem je budovat finanční majetek klientům, dávat podnikatelské příležitosti a zvyšovat finanční gramotnost občanům ČR. Zajišťuje mi pečlivý výběr partnerských finančních institucí z celého finančního trhu, abych mohl klientům poskytnout objektivní a kvalitní informace.

Jsem vděčný za to, že společnost Partners neustále usiluje o to, abychom měli větší výběr portfolio partnerů a možností, ze kterých pro vás mohu vybrat ty nejvhodnější pro realizaci finančního plánu, ke splnění Vašich snů a přání. Za společností Partners stojí celá řada odborníků a specialistů v oblasti finančního trhu. Může se pochlubit dobrým jménem s jasnou filozofií „Nevyděláváme na klientovi, ale s ním“. Po 10 letech jsou již vidět výsledky. Úsilí a práce s cílem, aby klienti bohatli, a na dalších 10 let udělat z ČR “malé Švýcarsko”. Díky tomu máme k dispozici více než 60 obchodních partnerů, mezi kterými nechybí téměř žádná z největších bank, pojišťoven nebo investičních společností.

Filosofie společnosti Partners se naprosto ztotožňuje s mou vizí. Důvodem proč dlouhodobě využívat služby skutečného finančního plánování je, vybudovat klientům finanční majetek a ochránit jejich životy v případě nečekaných událostí, které nemohou ovlivnit. Tak jako už je běžné využívat člověka na finance v západní Evropě i USA, roste poptávka po této službě i u nás. Od založení Partners v roce 2007 společnost spravuje již více jak 500 000 klientů a vytvořila již přes 1000 klientů, kteří téměř z nuly mají dnes víc než 1 000 000. Kč ve svém finančním majetku.

Dále díky Partners se podařilo ochránit stovky životů v důsledku nečekaných životních událostí a pomohla vyplatit z pojišťoven částky, která pomohly stabilizovat rodiny a lidské životy.

Rozložení portfolia klientů

%

spoření a investice

%

krytí příjmu a rizik

%

ostatní produkty

%

hypoteční úvěry

%

ochrana majetku